Mustamäe torn

Visuaal _
Sääse Arendus OÜ

Multifunktsionaalse kõrghoone ühendamine Mustamäe keskusega

Koostöös Redman Kinnisvaraga kavandasime Mustamäe torni multifunktsionaalsele kõrghoonele ärilise ja arhitektuurse kontseptsiooni ning defineerisime elanike poolt kasutatavad lisaväärtused, näiteks avar katuseterrass, saunakompleks ja koostöötamise tsoonid.

Skoop

12 000 m2 korterelamu ja 6500 m2 büroohoone, millele lisandub parkimismaja

Karakter

24- korruseline multifunktsionaalne elu- ja ärihoone ühendatud olemasoleva Mustamäe keskuse kaubandushoonega. Kõrghoone sissepääsukorrusel asuvad ühisalad nagu koostöötamise ala, saunakompleks ja jõusaal. 6- korruse katusel on avar haljastatud katuseterrass koos erinevate vaba-aja veetmise võimalustega. Hoone on mugavalt ühendatud maa-pealse parkimishoonega, läbi mille saab liikuda kuiva jalaga Mustamäe keskusesse. Kompleksi osa on ka 6- korruseline büroohoone, mis muudab kompleksi toimivaks linnaruumilseks terviklahenduseks. Mustamäe tee poolne hoone esine haljasala on kujundatud atraktiivseks linnapargiks, et korrastada olemasolev keskkond ja tõsta kogu naabruskonna ruumilist kvaliteeti.

Väljakutsed

Kõrghoone, parkimismaja, olemasoleva vabaajakeskuse ja büroohoone mahtude tervikliku arhitektuurse ja ärilise kontseptsiooni loomine, nii et tekiks maksimaalne sünergia kõikide hoone osade vahel ja oleks tagatud kasutajate mugav liikumine ja logistika. Kõrghoone jalajälje optimeerimine, et oleks tagatud maksimaalselt mugava planeeringuga korterite lahendused tasakaalus läbimõeldud konstruktiivse skeemi ja liftide ning trepikodade paigutusega. Detailplaneeringu aktiivne menetlemine, et püsida paljudest osapooltest koosnevas planeeringu etapis õigeaegse tulemuseni.

Tiim

Sääse Arendus OÜ

WHAT IF

Novarc Group AS

Superellips

Seotud teenused

Ehituseelarve

Ehitusõiguse analüüs

Kinnisvarainvesteeringu tulu- ja kuluprognoos

Kinnisvaratehingute nõustamine

Test-fit plaanid ja eskiisid

Kinnisvaraturu analüüsid ja ärimudelid

Kinnisvaraturu trendid ja ruumikontseptsioonid